22. 10. 2023

Bitwa najlepszych marek makijażu

3 min read

NYX

NYX, prawdziwa marka dla wizażystów, ma to wszystko dla Ciebie. Od pudrów, poprzez kremy, formuły do ust, pigmenty i błyszczyki, nigdy nie zabraknie Ci wyboru z tą marką makijażu. NYX jest uważany za najlepszą markę, do której możesz się udać, jeśli dopiero zaczynasz eksperymentować z makijażem. Możesz wypełnić swój zestaw makijażowy produktami NYX zanim zaczniesz korzystać z produktów bardziej luksusowych marek, aby najpierw sprawdzić, czy będą one działać dobrze dla Ciebie czy nie.

Kosmetyki NYX
Kosmetyki NYX

NYX to marka kosmetyków do makijażu, która przez lata stała się podstawą dla każdego, kto ma obsesję na punkcie piękna, ale jednocześnie dysponuje budżetem. Zarówno profesjonalni makijażyści, jak i blogerki cenią sobie innowacyjne produkty tej marki. Uwielbiają i doceniają również fakt, że marka była w stanie utrzymać ceny swoich produktów na niskim poziomie nawet po rozszerzeniu ich oferty. W sklepie internetowym PinkPanda można kupić kosmetyki NYX i wszystkie inne marki kosmetyczne.

Toni Ko, założycielka NYX, wprowadziła tę markę na rynek w 1999 roku i według niej, głównym celem firmy była produkcja dobrych produktów w przystępnych cenach. 

Nabla

Jeśli porównasz marki makijażu, Nabla to inna nazwa, z którą się spotkasz. Włoska marka makijażu Nabla oferuje pełną gamę różnych wegańskich produktów do makijażu oraz produktów oznaczonych jako Peta Cruelty-free. Kiedy mówimy o makijażu wegańskim, oznacza to, że produkty te nie zawierają żadnych barwników ani składników pochodzenia zwierzęcego, takich jak karmin. Jeśli produkt jest oznaczony jako “Peta Cruelty-free”, oznacza to, że nie jest testowany na zwierzętach.

Video: Kosmetyki Nabla

Nabla posiada wspaniałą gamę pomadek do ust, cieni do powiek, tuszów do rzęs, eyeliner’ów, korektorów, kredek do brwi, a także magnetyczne etui na palety makijażu. Wysokiej jakości produkty do makijażu firmy Nabla oferują intensywne pigmenty. Receptury, których używają są bardzo skuteczne, składają się z doskonałych składników i są całkowicie bezpieczne w użyciu. 

Wszystkie ich formuły są bardzo nowatorskie i bogate w szczegóły, które mogą mieć duży wpływ na produkcję finalnych obiektów, które są praktyczne, leczone, piękne i nigdy nie nudne.

Nabla uważa, że każdy osobisty makijaż powinien przyczyniać się do zwiększenia indywidualności osoby i służyć jako środek, dzięki któremu każda osoba bez obaw znajdzie swój niepowtarzalny styl farbowania umysłu. 

Ochrona zwierząt jest jednym z ich największych atutów, więc upewnij się, że ich kosmetyki są całkowicie i gwarantowane wegańskie. 

Artykuły z tej samej kategorii: