23. 10. 2023

Przenośne generatory zapewniają tańszy zamiennik większych generatorów rezerwowych

3 min read

Doskonały wybór dla każdego na rynku dla zróżnicowanej i wydajnej generacji, która może zaspokoić szerokie potrzeby energetyczne.

Plusy

  • Trwały Cichy podczas pracy
  • Ma fantastyczny rozmiar i wagę
  • Zapewnia znaczną ilość mocy
  • Wykorzystuje technologię inwerterową

Minusy

  • Ma mały zbiornik paliwa
  • Może zasilać tylko kilka małych urządzeń
  • Nie nadaje się do zasilania dużych urządzeń, takich jak lodówki

Generator Peak Predator 2000 to lekki model, który może dostarczyć do 1600 watów mocy. Oznacza to, że może zasilać wiele mniejszych urządzeń lub jedno urządzenie o dużej mocy, takie jak czajnik elektryczny lub grzejnik. Posiada opcjonalny zestaw równoległy, który jest przystosowany do RV i może generować moc do 4000 watów. Generator 2000 firmy Predator wykorzystuje technologię inwerterową, która wytwarza czystą i stabilną moc idealną dla wrażliwej elektroniki i urządzeń. Generator wytwarza więcej mocy, zużywając mniej paliwa.

Opcjonalny zestaw równoległy umożliwia podłączenie 2 jednostek Predator 2000, aby uzyskać łączną moc szczytową 4000 W.

Zasadniczo Predator 2000 jest tańszą alternatywą dla Honda eu2000i i Yamaha EF2000iSv2. Wszystkie 3 modele mają te same moce znamionowe. Yamaha jest napędzana silnikiem 79 cc, podobnie jak Predator, a Honda ma większy silnik o pojemności 98,5 cm3.

Przenośny generator jest zbudowany bardzo solidnie i mieści się w obudowie o wysokiej odporności. Urządzenie może pracować przez około 6,5 godziny, ma wbudowany wskaźnik niskiego poziomu oleju i jest wyposażone w elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Przenośny agregat prądotwórczy jest dość łatwy w obsłudze, chociaż do uruchomienia potrzebuje trochę wysiłku. Niemniej jednak, funkcjonalna i unikalna budowa generatora 2000 Peak oraz jego kompaktowa i lekka konstrukcja sprawiają, że jest idealnym akcesorium do biwakowania, pływania łódką, jazdy na RV i innych zajęć na świeżym powietrzu.

Cechy generatora Peak Predator 2000: Pojemność silnika: 79,7 cc, chłodzony powietrzem, silnik gazowy OHV. Moc znamionowa 2000 W mocy szczytowej i 1600 W mocy ciągłej .

Czas pracy 6,5 godziny przy 50% pojemności. W pełni osłonięta obudowa ochronna odporna na uderzenia. Wyposażony w elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem. Może być używany z opcjonalnym zestawem równoległym przystosowanym do montażu RV, zapewniającym do 4000 W mocy. Wady i zalety Generatora Peak Predatora 2000 Plusy Jest lekki, co ułatwia poruszanie się. Jakość wykonania jest naprawdę dobra.

Generator ma unikalną konstrukcję. Generator jest przyjazny dla użytkownika i dlatego jest łatwy w obsłudze. Jest łatwy do czyszczenia. Minusy Ograniczona liczba punktów sprzedaży. Długo się uruchamia. Wymaga częstej wymiany oleju.

Artykuły z tej samej kategorii: