17. 10. 2023

Eccotemp jest bezzbiornikowym podgrzewaczem wody

3 min read

Recenzja Eccotemp L5

Ecotemp L5 to nie tylko bezzbiornikowy podgrzewacz wody, ale także przenośna jednostka z prysznicem. To sprawia, że idealnie nadaje się do biwakowania, kabin i przyczep. To przenośne urządzenie jest zasilane z baterii 2 D i pozwala mieć ciepłą wodę bez względu na to, jak daleko się znajdujesz. L5 umożliwia podniesienie temperatury wody do 35 stopni i zapewnia przepływ 1,5 galona na minutę.

Przenośny bezzbiornikowy podgrzewacz wody Eccotemp L5 tankless jest idealny na kempingi, kabiny lub po prostu do domu. Umyć samochód, umyć łódź, wziąć gorący prysznic, umyć psy lub konia. Możesz dodać przenośny podgrzewacz wody Eccotemp L5 do myjki ciśnieniowej, aby zapewnić jeszcze lepsze czyszczenie! Zapłon jest wyposażony w 2-ogniwowe baterie typu „D”, co sprawia, że doskonale nadaje się do zastosowań poza siecią lub w innych miejscach, w których prąd nie jest łatwo dostępny.

Cechy Eccotemp L5

To przenośne urządzenie doskonale nadaje się na przygody na kempingu i na świeżym powietrzu. Niezależnie od tego, czy robisz to na funkcjonującym kempingu, czy w głębokim lesie, może on zapewnić Ci ciepłą wodę, dzięki czemu masz taki komfort domu na wolności.

Zasilanie bateryjne. To urządzenie jest przeznaczone do pracy na zewnątrz i dlatego działa na bateriach 2 D Cell. Jest to świetne rozwiązanie, ponieważ umożliwia używanie tego podgrzewacza wody wszędzie tam, gdzie się udajesz, bez zbyt wielu wymagań dotyczących konfiguracji. Możesz iść bez prądu i nie musisz dźwigać propanu, dzięki temu urządzeniu. Sprawia to również, że jest przydatny w sytuacjach awaryjnych, gdy zasilanie jest wyłączone przez dłuższy czas. Kompaktowy. Eccotemp L5 ma bardzo zwartą konstrukcję, która pomaga zmniejszyć obciążenie, gdy jesteś na świeżym powietrzu. Możesz zabrać tę jednostkę ze sobą i mieć pewną wygodę, dzięki czemu kemping lub doświadczenie na zewnątrz będą bardziej przyjemne.

Co nam się nie podoba

  • Chcielibyśmy, aby gałka wody mogła być ustawiona na niższe ustawienie, aby zaoszczędzić wodę (ale możemy to zmienić, używając zaworu, który zainstalowaliśmy).
  • Chcemy, aby pokrętło regulacji gazu mogło być ustawione na niższą wartość; kiedy zastępujemy przepływ wody (naszym własnym zaworem), woda staje się zbyt gorąca (w gorące letnie dni).
  • Jeśli jest naprawdę wietrznie, płomień zgaśnie. Stało się to 2 lub 3 razy podczas lata. Po prostu wyłączamy / włączamy wodę i płomień ponownie się zapala.

Artykuły z tej samej kategorii: