25. 10. 2022

Troy Bilt to dużo maszyny za te pieniądze

3 min read

Silnik 249cc Troy-Bilt zasila 2410. To nasze drugie doświadczenie z silnikiem Troy-Bilt i jesteśmy pod wrażeniem. Są cichsze niż obecnie nieczynne już silniki Snow King i uruchamiają się dużo łatwiej. Dla tych, którzy potrzebują być traktowani jak księżniczka, ma również elektryczny start. To był żart, ale dla osób starszych elektryczny rozruch jest po prostu wspaniały i oszczędza twoje ramiona. Silnik ma specjalną rurkę spustową oleju, która ułatwia konserwację.

Duży metalowy zbiornik paliwa o pojemności 2 qt pozwoli ci pracować przez długi czas7 prędkości do przodu i 2 do tyłu napędzają pneumatyczne opony 13 ‘x 4’. Mają imponującą przyczepność dzięki technologii X-Trac i AWD. Urządzenie można również łatwo popchnąć do przodu lub do tyłu, co naprawdę przyspiesza pracę w ciasnych miejscach. To dobrze, ponieważ często odwracasz się na ulicy.

Zsyp ma ręczny obrotowy uchwyt do kierunku. Jest również ręcznie dostosowywany do wysokości. Ząbkowane stalowe świdry 12 ‘przedzierają się przez najcięższy śnieg i lód. Operacja drugiego etapu była płynna i nie doświadczyliśmy zatykania się rynny. Jeśli z jakiegoś powodu wiertła się zacinają, można użyć dołączonego dłuta do wierteł, aby bezpiecznie usunąć zanieczyszczenia.

Myślę, że Troy-Bilt Storm 2410 Snow Thrower to świetny zakup. Jest wystarczająco wytrzymały dla chicagowskich zim i łatwy w użyciu. Obsługiwał wszystko, co rzuciliśmy na niego, jak mistrz.

24-calowe odśnieżarki Troy-Bilt

Troy-Bilt ma dwie 24-calowe dmuchawy do śniegu, które są niedrogie, ale wciąż wykonują pracę dla wielu właścicieli domów. Maszyny używają części o tej samej jakości, co droższe maszyny, jedynie nie mają tylu funkcji. Mają taką samą gwarancję jak droższe modele. Jeden model, Storm 2460, jest jednym z najlepszych odśnieżarek na rynku. Jeśli mieszkasz w podobszarze z 2 podjazdami samochodowymi i masz 60 lub mniej cali śniegu na rok, jest to świetny wybór.

Troy-Bilt Storm 2460 MY 24 cale Najlepszy wybór: 24-calowy Storm 2460 utrzymuje się jako jedna z najlepszych odśnieżarek na rynku. Z łatwością poradzi sobie z 12-calowymi opadami śniegu, ale może również usunąć ten 24-calowy dryft, jeśli jest to konieczne. Wysoki pobór powietrza oznacza również, że potrafi wyczyścić te ogromne pługi śniegu, które nazbierały się przez całą noc. Gorąco polecam tę odśnieżarkę, jeśli masz podjazd na 2 samochody o długości około 25 m (lub odpowiednik jednego samochodu), uzyskując rocznie średni opad śniegu 60 cali lub mniej .

Artykuły z tej samej kategorii: